Prelegenci

 • Zdjecie Bartosz Kazuła

  Bartosz Kazuła

 • Zdjecie Grzegorz Kocjan

  Grzegorz Kocjan

  Programista Pythona od 7 lat, od 2 lat prowadzi projekt w centrum Łodzi. Codziennie zmaga się z zagadnieniami optymalizacyjnymi, rozwojem projektu oraz przebudową architektury.

 • Zdjecie Konrad Hałas

  Konrad Hałas

  Strona prelegenta

  Konrad jest programistą specjalizującym się w tworzeniu backendowych aplikacji webowych w języku Python, jednak w obszar jego zainteresowań wchodzą także aplikacje mobilne, klienci webowi czy też zarządzenie infrastrukturą. Lubi proste i czyste rozwiązania. Współorganizator spotkań warszawskiej społeczności PyWaw oraz konferencji PyWaw Summit. Senior engineer w xCheck oraz CTO w Ulala Chef. Swoją pasję dzielenia się wiedzą realizuje jako trener, prowadząc szkolenia, głównie z tematów związanych z Pythonem. Po godzinach buduje roboty i gra na gitarze basowej.

 • Zdjecie Mateusz Mazurek

  Mateusz Mazurek

  Strona prelegenta

  Zapach kawy, cichy dźwięk klawiatury i blask monitora, oświetlający półki z opisami dziejów Achai, rodu Lannisterów, Mordimera Madderdina, Vuko Drakkaina czy Drizzd'a spoglądających na znacznie surowsze oblicza biografii Elona Muska czy Henry'ego Forda to dość częsty widok w moim domu. Umysł dotleniam jeżdząc na rowerze czy przerzucając żelastwo. Entuzjasta technologii, solidnych rozwiązań i dobrej rozmowy. W branży od kilku lat, które dały możliwość poznania takich technologii jak PHP, Python, Sql czy, w mniejszym zakresie, Java i JS.

 • Zdjecie Stanisław Reduta

  Stanisław Reduta